Naujienos

Klaipėdos universiteto ligoninė pristato įstaigos logotipą

2023-02-15

Šiais metais veiklą pradėjusi Klaipėdos universiteto ligoninė, didžiausia gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, visuomenei pristato savo identitetą ir prekės ženklą. Naują šalies medicinos istorijos lapą verčiančios Klaipėdos universiteto ligoninės logotipe užkoduota ne viena prasmė. Jis simbolizuoja reformos tikslus, naujos įstaigos vertybes bei bendruomenės lūkesčius.

Prekės ženkle sugula trijų sujungtų įstaigų: Klaipėdos universitetinės ligoninės, Klaipėdos jūrininkų ir Palangos reabilitacijos ligoninės geroji patirtis ir siekiai. Tai perteikiama paukščio, jūros bangos ir horizonto metaforomis. Paukštis skleidžia rūpesčio ir atjautos sparną. Jūra atsirita žinių ir inovacijų bangomis. Horizonte – ne tik vizijos, reikšmingi siekiai, bet ir erdvės tarptautinei partnerystei.

Klaipėdos universiteto ligoninė – tarsi atversta knyga, kviečianti ne tik nuolatos tobulėti, bet ir rašyti savąją istoriją. Istoriją, kurios šerdis – modernus ir patikimas gydymas bei jautrus rūpestis kiekvienu pacientu.

Pasak Klaipėdos universiteto ligoninės laikinojo generalinio direktoriaus prof. dr. Jono Sąlygos, įstaigos logotipas – bendras ligoninės filialų bendruomenių, steigėjų, dizaino profesionalų darbas.

„Vizualinės tapatybės sukūrimas – atsakingai visų bendromis jėgomis įgyvendintas uždavinys. Logotipas simbolizuoja įsipareigojimą išlaikyti pagrindines vertybes – kokybę, profesionalumą, inovatyvumą, ilgametes sujungtų įstaigų tradicijas, mokslą ir inovacijas, empatiją, žmogiškumą, paslaugų spektrą bei savalaikiškumą. Tikimės, kad šis prekinis ženklas bus atpažįstamas ir patrauklus tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu lygiu“, – sako J. Sąlyga.

Klaipėdos universiteto ligoninės logotipas skelbia žinutę, kad trys įstaigos gydymo filialai: Klaipėdos ligoninė, Jūrininkų ligoninė ir Palangos reabilitacijos ligoninė sutelkusios turimas galimybes bei bendruomenę, pritraukiant jaunus talentus, augins naujos kokybės, mokslu bei inovacijomis grįstą medicinos centrą, kuris tarnaus ne tik šio krašto bendruomenei, bet ir visai Lietuvai.

Primename, kad Klaipėdos universiteto ligoninė oficialiai savo veiklą pradėjo 2023 m. sausio 2 d. Naujai įregistruota įstaiga tapo trečiuoju stipriu, universiteto lygmens medicinos centru šalyje ir didžiausia pagal veiklos apimtis daugiaprofiline asmens sveikatos priežiūros įstaiga Vakarų Lietuvos regione. Įstaigos filialuose dirba beveik 3000 darbuotojų.

Tai yra trečia pagal darbuotojų skaičių ligoninė Lietuvoje, po Kauno klinikų ir Vilniaus Santaros klinikų. Naujoji gydymo įstaiga turės beveik 1800 įvairios paskirties gydymui skirtų lovų. Ligoninėje bus teikiamos stacionarinės, ambulatorinės ir reabilitacinės paslaugos. Įstaigos padaliniai veiks Klaipėdoje, Palangoje ir Švėkšnoje (Šilutės r.).

Klaipėdos universiteto ligoninės Komunikacijos tarnyba

Atgal