Naujienos

Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojams - šventiniai renginiai

2022-12-16

Prieš gražiausias bei didžiausias metų šventes Klaipėdos universitetinė ligoninė dovanoja šventinius renginius savo darbuotojams. Gražia tradicija jau yra tapę renginiai Klaipėdos koncertų salėje, kur vieną dieną kviečiami mažieji žiūrovai su tėveliais, o kitą dieną programa skiriama suaugusiesiems. 

Į šventinį koncertą gausiai susirinkusiai ligoninės bendruomenei koncertavo žinomi ir talentingi menininkai: pianistas, dirigentas Vytautas Lukočius, dainininkai Vaida Genytė ir Eugenijus Chrebtovas. Šaunioji atlikėjų komanda renginio žiūrovus džiugino nuostabiais kūriniais, salėje tvyrojo bendrystė ir puiki nuotaika. 

„Kaip ir kasmet artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Nauji metai. Tačiau mūsų bendruomenei jos ne eilinės. Žengiame į naują ligoninės epochą. Tampame naujo darinio – Klaipėdos universiteto ligoninės, dalimi. Tiesa, dalimi, tačiau esmine.  Pažymėtina, kad Klaipėdos universitetinės ligoninės ir universiteto ryšiai – labai stiprūs nuo pat universiteto įsikūrimo. Kartu kūrėme Sveikatos mokslų fakultetą, universitete dėstė ir dėsto eilė mūsų darbuotojų. Aš pats buvau eilę metų universiteto Tarybos narys, pirmininkas, Senato narys. 

Atsigręžus atgal – ligoninės kelias, kuris prasidėjo beveik prieš 50 metų –  vingiuotas, tačiau šis kelias – sėkmės, pergalių ir laimėjimų kelais. Mūsų ligoninės vardas skambėjo ir skamba ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Ligoninė plėtėsi, vystėsi mokslas,  buvo ginamos mokslo daktarų disertacijos, rengiamos respublikinės, tarptautinės konferencijos, atliekami klinikiai tyrimai.  Buvome ir esame patrauklūs tiek medikams, tiek pacientams. Pradėjome bene nuo pirmojo ultragarso aparato šalyje, o šiuo metu jau ketverius metus pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje vystome robotinę chirurgiją. 

Tačiau, kad ir kokie pasiekimai lydėtų, visuomet buvo, yra ir bus svarbiausia – įstaigoje dirbantys žmonės – tai jūs. Dėkoju už Jūsų buvimą drauge, už tarpusvio supratimą ir pagalbą. Artėjančių švenčių proga visiems linkiu sėkmės, sveikatos, jėgų, laimės Jums ir Jūsų šeimoms“, - susirinkusiems darbuotojams kalbėjo ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis. Taip pat už palaikymą ir bendradarbiavimą vadovas dėkojo Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui. Jam suteiktas Klaipėdos universitetinės ligoninės Garbės daktaro vardas.

„Šis vakaras, pasitinkant Šv. Kalėdas susitikime su Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) bendruomene man bus vienu įsimintiniausiu mano politinėje karjeroje.  KUL garbės daktaro vardas - tai Klaipėdos miesto ir didžiausios viso mūsų regionio ligoninės ilgametės bendrystės ir bendradarbiavimo įvertinimas.

Įstaigos istorija verčia naują savo veiklos puslapį, tačiau didžiausias ir visų svarbiausias turtas - žmonės, lieka ištikimais savo medikų misijos misionieriais! Žemai lenkiuosi visai bendruomenei, kiekvienam jos nariui, įstaigos vadovams, nuoširdžiai linkėdamas sveikatos, stiprybės, kantrybės ir ramybės. Ačiū Jums visiems! Šviesių, jaukių ir viltingų artėjančių Šventų Kalėdų!“, - atsiimdamas regaliją linkėjo Klaipėdos miesto meras.

Dėmesys ir mažiesiems

Šiemet Klaipėdos universitetinė ligoninė darbuotojų vaikams dovanojo neblėstančia klasika alsuojantį ir vieną populiariausių pasaulio pastatymų – muzikinį spektaklį „Spragtukas“. Prieš šventinį renginį gerai nusiteikę tėvai su atžalomis įsiamžino Koncertų salės fojė, kur laukė puošni didžiulė eglė ir vaišėmis nukrautas stalas.
Galimybė su vaikais apsilankyti šventiniame renginyje kai kuriems Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojams jau tapo gražia tradicija. Kai kurie medikai prisimena, kaip į šventinį renginį pirmą kartą atsivedė savo pirmagimį, o dabar kartu jau vedasi brolį arba seserį. 

„Nesvarbu – koncertas ar spektaklis – vaikai iš anksto žino apie būsimą šventę ir nekantriai jos laukia. Džiugu, kad darbovietė nepamiršta ir mūsų vaikų. Juk taip parodomas dėmesys ir mums, kaip darbuotojams.  Kol vaikai dūko ir laukė spektaklio, tėvai tarpusavyje bendravo. Šiuo metu auginančioms vaikus ir nedirbančioms mamoms spektaklis buvo puiki proga pakeisti namų aplinką ir pabendrauti su seniai matytais kolegomis“, - džiaugėsi ligoninės darbuotojai. 

Atgal