Naujienos

Sveikinimai jubiliejaus proga

2022-05-31

Šiandien Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovą doc. dr. gydytoją neurochirurgą Antaną Gvazdaitį kolegos pasveikino garbaus jubiliejaus proga.

Ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. habil.dr. Vinsas Janušonis dėkojo gydytojui už ilgametį itin sėkmingą darbą ir svarų jo indėlį į neurochirugiją. Gimimo dienos proga A. Gvazdaičiui linkėta stiprios sveikatos, laimės ir gražių, prasmingų saulėtų dienų.

„Klaipėdos universitetinėje ligoninėje pradėjau dirbti prieš 15 metų ir niekada nesigailėjau šiuo pasirinkimu. Man buvo suteiktos galimybės dirbti su pažangiausiomis technologijomis ir atlikti unikalias operacijas.  Džiugu, neurochirurginė pagalba -  viena stipriausių Klaipėdos universitetinės ligoninės grandžių, kurią čia gauna viso Vakarų Lietuvos regiono gyventojai. Ačiū kolegoms, kad visuomet jaučiau ir jaučiu palaikymą, komandiškai, produktyviai ir profesionaliai dirbame. Manau, kad minint garbingą jubiliejų – svarbiausia likti reikalingu – kokiu ir šiandien jaučiuosi. Nuoširdžiai visiems dėkoju už sveikinimus“, - kalbėjo neurochirurgijos klinikos vadovas gydytojas neurochirurgas doc. dr. Antanas Gvazdaitis, sukaupęs kelių dešimtmečių darbo patirtį.

Atgal